Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
Бөлім: |
Өнер |
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
Күні: |
|
|||||
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
Өнер – білім бар жұрттар |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.2.1 қолдануға (практикалық), бағалауға негізделген сұрақтар қою және жауап беру 3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
Сабақтың мақсаты |
«Өнер-білім бар жұрттар»өлеңін оқи отырып,өлеңнің мазмұнына негізделген сұрақтар қойып және жауап алу. өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 3минут
5минут
Кері байланыс 5 минут |
Үй тапсырмасы «Серпілген сауал» әдісі Елдестің іс-әрекетіне өз көзқарасыңды білдір. Өзің қандай ұлттық ойынды ұнатасың? Оспанхан Әубәкіров кім? Ақынның қандай жыр жинақтары бар? Кел,балалар өлеңін оқып беріп авторын сұрау. Бір Аллаға сиынып, Кел, балалар, оқылық , Оқығанды көңілге, Ықыласпен тоқылық. Талқылау сұрақтары: 1.Өлең авторын ата. 2.Өлең шумағы не туралы (Ұ)1-тапсырма «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс Ыбырай Алтынсарин кім? Ол туралы не білесің? 2.Түсініп оқы. Өнер-бiлiм бар жұрттар Өнер-бiлiм бар жұрттар Тастан сарай салғызды. Айшылық алыс жерлерден Көзiңдi ашып-жұмғанша Жылдам хабар алғызды. Сергіту сәтті. Шаршасаңдар балалар,
(Ж.Ж)2-тапсырма. Өлеңді пайдаланып, жұмбақ айтыс ұйымдастырыңдар. 1-оқушы: Аты жоқ құр арбаны Мың шақырым жерлерге Күн жарымда барғызған. Ол не? 2-оқушы: Аты жоқ құр арбаны Мың шақырым жерлерге Күн жарымда барғызған – Пойыздар ғой зырлаған.
ЕББҚ: Ата-анаң немесе туысыңның атқарып жүрген жұмыстарын есіңе түсір. Олардың еңбегін жеңілдету үшін не ойлап табар едің? ЕБҚ Өнер-бiлiм бар жұрттар Тастан сарай салғызды. Айшылық алыс жерлерден Көзiңдi ашып-жұмғанша Жылдам хабар алғызды. Өлеңін мәнерлеп оқиды.
Үй тапсырмасы Өнер – білім бар жұрттар Ыбырай Алтынсарин өмірі мен шығармалары туралы айт.
|
Сұрақтарға жауап береді
Представленная информация была полезной? ДА 60.89% НЕТ 39.11% Проголосовало: 1345
Жаңа тақырыпты меңгереді
Тапсырманы орындайды
Бірге қимыл жасаймыз
Тапсырманы орындайды
Өз ойларын жеткізеді
Жатқа айтады
Тапсырманы орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қорытынды жасайды
Кері байланыс жасайды. |
КБ:Жарайсың! Дескриптор: -Елдестің іс-әрекетіне өз көзқарасын білдіреді. -Ұнататын ұлттық ойынын айтады. -Оспанхан Әубәкіров туралы айтады -Ақынның қандай жыр жинақтары бар екенін біледі
Дескриптор: -Ыбырай Алтынсарин туралы айтады -Түсініп оқиды-
Дескриптор: Айтыс өнері туралы айтады-1б Жұмбақ айтыс ұйымдастырады-2б Сұрақтарға жауап береді-1б Өлеңді мәнерлеп жатқа айтады-1б
Жарайсың!
Тамаша жұмыс!
ҚБ:Жарайсың!
|
суреттер
Оқулық 41-бет
Кері байланыс парақтары |
||
